Bilety autobusoweWerona - Bolonia

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Werona — Bolonia

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:15
Czas przejazdu02 h. 25 min
Werona
Dworzec autobusowy Porta Nuova, ul. Girolamo Kardinale
20:40
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
32,85 
Przewoźnik: Consorzio Autolinee
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Werona — Bolonia w 2022 roku

Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Werona
Dworzec autobusowy Porta Nuova, ul. Girolamo Kardinale
10:10
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
40,17 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Werona
Dworzec autobusowy Porta Nuova, ul. Girolamo Kardinale
23:00
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
54,00 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
22:15
Czas przejazdu02 h. 25 min
Werona
Dworzec autobusowy Porta Nuova, ul. Girolamo Kardinale
00:40
+1 dzień
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
62,44 
Przewoźnik: BusCenter
Ocena:
W poniedziałki
02:10
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
04:05
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
582,12 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
01:15
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
03:10
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
609,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
02:05
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
04:00
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
644,93 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:20
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
17:15
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
702,07 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:50
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
15:45
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
702,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
04:55
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
06:50
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
829,50 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro, czw
13:00
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
14:55
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
1027,63 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza śro i nie
01:00
Czas przejazdu01 h. 55 min
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
02:55
Bolonia
Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6
1139,12 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Werona
Do miasta Bolonia
Do miasta Werona
Z miasta Bolonia
Informacje o trasie autobusu Werona — Bolonia
12
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
01:00 — 02:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:15 — 00:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
55 — 55 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami