Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Trembowla — Lubomierz w 2019 rok roku

14:45
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
w drodze 17 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Przystanek, pl. Wolnosci 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie

Rozkład jazdy autobusów Trembowla — Lubomierz w 2019 rok roku

śro, nie
14:45
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Trembowla

Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75

08:40
+1 dzień

Lubomierz

Przystanek, pl. Wolnosci 1

129,30 
14:45
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
15:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:30
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:45
Jarosław
Jarosław, Jarosław
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gliwice
Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka
03:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:10
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
08:40
+1 dzień
Lubomierz
Przystanek, pl. Wolnosci 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD
Popularne kierunki
Do miasta Lubomierz
Z miasta Lubomierz
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!