Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Stuttgart — Zaporoże w 2019 rok roku

05:30
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
Czas przejazdu 45 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:30
Metro Mjohringen; Filderbahnplatz
Czas przejazdu 45 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
05:30
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
Czas przejazdu 44 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+2 dni
Przystanek; ploshcha Zaporizka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
18:40
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
Czas przejazdu 51 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
W poniedziałki
05:30
Czas przejazdu 45 h. 30 min
+2 dni

Stuttgart

STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

04:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

306
05:30
Stuttgart
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
04:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
08:30
Czas przejazdu 45 h. 20 min
+2 dni

Stuttgart

Metro Mjohringen; Filderbahnplatz

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

376
08:30
Stuttgart
Metro Mjohringen; Filderbahnplatz
09:20
Ulm
"Dworzec kolejowy; Bahnhofplatz 1"
10:20
Augsburg
"Augsburg; Augsburg"
11:50
Monachium
"Dworzec autobusowy Frottmaning; Maria-Goeppert-Majer-Strasse"
13:50
Regensburg
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
15:20
Norymberga
"Przystanek autobusowy "Central"; Bahnhofstrasse; dom 11"
16:20
Bayreuth
"Bayreuth; Bayreuth"
17:20
Hof
"McDonalds; Kulmbacherstrasse"
18:50
Chemnitz
"Dworzec autobusowy; Georgstrasse"
19:50
Drezno
"Ostatni przystanek tramwaju №3; Rigel Platz"
20:50
Gorlitz
"Sklep Hornbach; Robert-Bosch-Strasse 5-7"
02:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
19:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
22:50
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
23:45
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
04:20
Chersoń
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1"
04:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
05:30
Czas przejazdu 44 h. 00 min
+2 dni

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse

01:30
+2 dni

Zaporoże

Przystanek; ploshcha Zaporizka

387
05:30
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy); Flughafenstrasse
06:20
Ulm
"Dworzec autobusowy; Eberhard-Finckh-Straße 34"
08:20
Monachium
"Dworzec autobusowy Frottmaning; Maria-Goeppert-Majer-Strasse"
09:20
Ingolstadt
"Dworzec autobusowy Ingolstadt; obszar Esplanady; dom 19"
10:20
Norymberga
"Przystanek autobusowy "Central"; Bahnhofstrasse; dom 11"
12:20
Hof
"Hof; Hof"
13:40
Gera
"Dworzec autobusowy; Franz-Mehring-Strasse"
14:25
Chemnitz
"Dworzec autobusowy; Georgstrasse"
04:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
11:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
19:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
21:00
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; al. Yurijia Haharina 22"
23:59
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
01:30
+2 dni
Zaporoże
Przystanek; ploshcha Zaporizka
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BENS EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
18:40
Czas przejazdu 51 h. 15 min
+2 dni

Stuttgart

STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

22:55
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

509
18:40
Stuttgart
STUTTGART; Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
22:55
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Stuttgart
Do miasta Zaporoże
Do miasta Stuttgart
Z miasta Zaporoże