Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Stuttgart — Zaporoże w 2019 rok roku

W poniedziałki
05:30
45 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Stuttgart

STUTTGART, Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

04:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

306,00 
05:30
Stuttgart
STUTTGART, Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
04:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
wto, sob
05:30
44 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Stuttgart

Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse

01:30
+2 dni

Zaporoże

Przystanek, ploshcha Zaporizka

384,62 
05:20
Stuttgart
Lotnisko (terminal autobusowy), Flughafenstrasse
06:20
Ulm
Dworzec autobusowy, Eberhard-Finckh-Straße 34
08:20
Monachium
Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse
09:20
Ingolstadt
Dworzec autobusowy Ingolstadt, obszar Esplanady; dom 19
10:20
Norymberga
Przystanek autobusowy "Central", Bahnhofstrasse; dom 11
12:20
Hof
Dworzec autobusowy, autobahn 9, 35wyjście
13:40
Gera
Dworzec autobusowy, Franz-Mehring-Strasse
14:25
Chemnitz
Dworzec autobusowy, Georgstrasse
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
19:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
21:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
23:59
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:30
+2 dni
Zaporoże
Przystanek, ploshcha Zaporizka
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BENS EXPRESS
  • Neoplan(Free)
wto, sob
08:30
45 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Stuttgart

Dworzec autobusowy, Filderbahnstrasse

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

387,29 
08:20
Stuttgart
Dworzec autobusowy, Filderbahnstrasse
09:20
Ulm
Dworzec kolejowy centralny, Bahnhofplatz 1
10:20
Augsburg
Terminal 4 tramwaja (Oberhausen Nord P + R), Donauwortherstrasse
11:50
Monachium
Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse
13:50
Regensburg
Dworzec kolejowy, Bahnhofstrasse
15:20
Norymberga
Przystanek autobusowy "Central", Bahnhofstrasse; dom 11
16:20
Bayreuth
Koszary wojskowe, Christian-Ritter-von-Langheinrich-Strasse
17:20
Hof
McDonalds, Kulmbacherstrasse
18:50
Chemnitz
Dworzec autobusowy, Georgstrasse
19:50
Drezno
Ostatni przystanek tramwaju №3, Rigel Platz
20:50
Gorlitz
Sklep Hornbach, Robert-Bosch-Strasse 5-7
02:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:20
Humań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
22:50
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
23:45
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
04:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
04:20
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Stuttgart
Do miasta Zaporoże
Do miasta Stuttgart
Z miasta Zaporoże
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży