Bilety autobusoweSofia - Saloniki

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sofia — Saloniki

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu04 h. 59 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
23:59
Saloniki
Thessaloniki Monastiriou Bus Stop, Monastiriou 28
71,96 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Sofia — Saloniki w 2020 roku

Codziennie
07:30
Czas przejazdu05 h. 55 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
13:25
Saloniki
Thessaloniki Monastiriou Bus Stop, Monastiriou 28
77,80 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Sofia
Dworzec autobusowy Serdika / Traffic Market, bulwar Knyaginya Maria Luiza
23:00
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
85,20 
Przewoźnik: ILIAS TRAVEL
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 15 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
21:15
Saloniki
Thessaloniki Monastiriou Bus Stop, Monastiriou 28
85,82 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
pon, wto, czw
08:00
Czas przejazdu04 h. 55 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
12:55
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
101,64 
Przewoźnik: Citylines
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
23:30
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
101,64 
Przewoźnik: Citylines
Ocena:
Poza czw i nie
10:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
15:30
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
106,72 
Przewoźnik: Arda - Tur (Арда-Тур)
Ocena:
pon, wto, śro, sob
12:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
18:30
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
106,72 
Przewoźnik: Arda - Tur (Арда-Тур)
Ocena:
pon, wto, śro, sob
17:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
22:30
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
106,72 
Przewoźnik: Arda - Tur (Арда-Тур)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Sofia
Do miasta Saloniki
Do miasta Sofia
Z miasta Saloniki
Informacje o trasie autobusu Sofia — Saloniki
9
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 20 min.
Szacowany czas podróży
07:30 — 13:25
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:00 — 23:59
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
229 — 131 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami