Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Saloniki - Sofia

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Saloniki — Sofia

Najlepsza oferta

Codziennie
14:40
Czas przejazdu06 h. 05 min
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
20:45
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
70,61 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Saloniki — Sofia w 2019 roku

Codziennie
09:45
Czas przejazdu04 h. 45 min
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
14:30
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
78,52 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
08:45
Czas przejazdu05 h. 45 min
Saloniki
Thessaloniki Halkidiki Bus Station, A/D Thessalonikis Neon Moudanion
14:30
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
81,95 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
01:00
Czas przejazdu04 h. 55 min
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
05:55
Sofia
Dworzec autobusowy Serdika / Traffic Market, bulwar Knyaginya Maria Luiza
85,25 
Przewoźnik: ILIAS TRAVEL
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu05 h. 00 min
Saloniki
Thessaloniki Halkidiki Bus Station, A/D Thessalonikis Neon Moudanion
20:45
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
87,13 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
01:30
Czas przejazdu05 h. 15 min
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
06:45
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
102,38 
Przewoźnik: Citylines
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu04 h. 20 min
Saloniki
Dworzec autobusowy KTEL, ul. Giannitson 244
18:50
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
102,38 
Przewoźnik: Citylines
Ocena:
Codziennie
00:30
Czas przejazdu04 h. 45 min
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
05:15
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
107,50 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
13:30
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
107,50 
Przewoźnik: Arda - Tur (Арда-Тур)
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
Saloniki
Przystanek, ul. Monastiriou 63
21:00
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
107,50 
Przewoźnik: Arda - Tur (Арда-Тур)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Saloniki
Do miasta Sofia
Do miasta Saloniki
Z miasta Sofia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu