Rozkład jazdy PKS Serock – Przasnysz

08:45
22 kwi
10:00
22 kwi
Serock, Centrum
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
13,00
08:45
22 kwi
Serock
Serock, Centrum
08:00
Warszawa
08:05
Warszawa
08:25
Legionowo
08:45
Serock
09:10
Pułtusk
09:35
Maków Mazowiecki
09:45
Bogate
10:00
Przasnysz
10:35
Chorzele
10:55
Wielbark
11:15
Szczytno
11:17
Szczytno
11:28
Grom
11:35
Pasym
12:05
Olsztyn
10:00
22 kwi
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 kwi
12:27
22 kwi
Serock, Centrum
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
13,00
11:00
22 kwi
Serock
Serock, Centrum
10:25
Warszawa
10:30
Warszawa
11:00
Serock
11:25
Pułtusk
11:50
Maków Mazowiecki
12:11
Bogate
12:27
Przasnysz
13:00
Chorzele
13:20
Wielbark
13:43
Szczytno
13:52
Szczytno
14:07
Pasym
14:35
Olsztyn
12:27
22 kwi
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
22 kwi
16:45
22 kwi
Serock, Centrum
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
13,00
15:30
22 kwi
Serock
Serock, Centrum
14:45
Warszawa
14:50
Warszawa
15:10
Legionowo
15:30
Serock
15:55
Pułtusk
16:20
Maków Mazowiecki
16:30
Bogate
16:45
Przasnysz
17:20
Chorzele
17:40
Wielbark
18:00
Szczytno
18:02
Szczytno
18:14
Grom
18:22
Pasym
18:50
Olsztyn
16:45
22 kwi
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki