Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Przasnysz – Serock

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Serock — Przasnysz

Najlepsza oferta

Codziennie
08:45
Czas przejazdu01 h. 15 min

Serock

Serock, Serock, Centrum

10:00

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

13,65 

Rozkład jazdy autobusów Serock — Przasnysz w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 27 min

Serock

Serock, Serock, Centrum

12:27

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

13,65 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Serock

Serock, Serock, Centrum

16:45

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

13,65 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu