Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Podwołoczyska - Leszno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Podwołoczyska — Leszno

Najlepsza oferta

Codziennie
13:40
Czas przejazdu19 h. 20 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:00
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
122,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Podwołoczyska — Leszno w 2019 roku

Codziennie
13:30
Czas przejazdu19 h. 20 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
122,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu18 h. 20 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
127,01 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
04.12, 06.12, 08.12, 10.12, 12.12...
13:40
Czas przejazdu18 h. 10 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
127,01 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Poza nie
09:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
03:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
140,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Poza nie
09:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
03:20
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
177,82 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W niedziele
09:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
03:20
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
183,15 
Przewoźnik: KLR UA LLC
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
08.12, 13.12, 12.01, 17.01, 22.01...
08:20
Czas przejazdu16 h. 10 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
23:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 3
186,28 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu18 h. 25 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
186,28 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu18 h. 25 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
186,28 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
06.12, 11.12, 16.12, 21.12, 26.12...
08:20
Czas przejazdu16 h. 10 min
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
23:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 3
195,59 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Leszno
Z miasta Leszno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu