Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweMelitopol - Nowa-Kachowka

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Melitopol — Nowa Kachowka

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
23:55
Czas przejazdu03 h. 20 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:15
+1 dzień
Nowa Kachowka
Dworzec autobusowy Nowa Kachowka, ul. Paryzkoi Komuny 3
23,49 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Melitopol — Nowa Kachowka w 2020 roku

Codziennie
20:00
Czas przejazdu03 h. 45 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
23:45
Nowa Kachowka
Przystanek, ul. Frantsuzka 2
23,49 
Przewoźnik: Mariupol-Auto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
01:20
Czas przejazdu03 h. 45 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
05:05
Nowa Kachowka
Przystanek, ul. Frantsuzka 2
28,52 
Przewoźnik: Rik Avto
Autobus: King Long
Ocena:
Codziennie
21:20
Czas przejazdu03 h. 25 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
00:45
+1 dzień
Nowa Kachowka
Przystanek, ul. Frantsuzka 2
28,52 
Przewoźnik: Rik Avto
Autobus: King Long
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu03 h. 05 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
17:20
Nowa Kachowka
Dworzec autobusowy Nowa Kachowka, ul. Paryzkoi Komuny 3
29,77 
Przewoźnik: Zorin Y.E.
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
23:20
Nowa Kachowka
Przystanek, ul. Frantsuzka 2
33,56 
Przewoźnik: Rik Avto
Autobus: King Long
Ocena:
Codziennie
02:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Melitopol
Stacja paliw Parallel (naprzeciwko dworca autobusowego), ul. Woinow Internacionalistow 7
04:15
Nowa Kachowka
Stacja paliw WOG, ul. Parizhskoy Kommuny 81
41,95 
Przewoźnik: Dentrans
Autobus: Мерседес-Бенц Спринтер
Ocena:
Codziennie
03:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Melitopol
Stacja paliw Parallel (naprzeciwko dworca autobusowego), ul. Woinow Internacionalistow 7
05:15
Nowa Kachowka
Stacja paliw WOG, ul. Parizhskoy Kommuny 81
41,95 
Przewoźnik: Dentrans
Autobus: Мерседес-Бенц Спринтер
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Melitopol
Do miasta Melitopol
Informacje o trasie autobusu Melitopol — Nowa Kachowka
8
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 7 min.
Szacowany czas podróży
01:20 — 05:05
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:55 — 03:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
31 — 56 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami