Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mannheim — Zaporoże w 2018 rok roku

09:30
Przystanek autobusowy "Central"; Heinrich-von-Stephan-Straße
Czas przejazdu 44 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
18:30
MANNHEIM; ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse
Czas przejazdu 51 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, sob
09:30
Czas przejazdu 44 h. 20 min
+2 dni

Mannheim

Przystanek autobusowy "Central"; Heinrich-von-Stephan-Straße

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

392
09:30
Mannheim
Przystanek autobusowy "Central"; Heinrich-von-Stephan-Straße
10:20
Frankfurt nad Menem
"Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring"
11:50
Wurzburg
"Dworzec Autobusowy; Bismarckstrasse"
13:20
Fulda
"Fulda; Fulda"
14:20
Bad Hersfeld
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
15:20
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
16:20
Erfurt
"Hotel Intercity; Willy-Brandt-Platz 11"
17:20
Jena
"Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds); Amsterdamerstrasse"
17:50
Gera
"Autobahn (blisko McDonalds); Siemensstrasse"
18:50
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
02:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
22:50
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
23:45
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
04:20
Chersoń
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1"
04:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
18:30
Czas przejazdu 51 h. 25 min
+2 dni

Mannheim

MANNHEIM; ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse

22:55
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

495
18:30
Mannheim
MANNHEIM; ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse
22:55
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Mannheim
Do miasta Zaporoże
Do miasta Mannheim
Z miasta Zaporoże