Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mannheim — Zaporoże w 2019 rok roku

wto, sob
09:30
44 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Mannheim

Przystanek autobusowy "Central", Heinrich-von-Stephan-Straße

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

396,20 
09:20
Mannheim
Przystanek autobusowy "Central", Heinrich-von-Stephan-Straße
10:20
Frankfurt nad Menem
Lotnisko Frankfurt, terminal P36, ul. Hugo-Ekener-Ring
11:50
Wurzburg
Dworzec Autobusowy, Bismarckstrasse
13:20
Fulda
Dworzec autobusowy, Ruprechtstrasse
14:20
Bad Hersfeld
Dworzec kolejowy, Bahnhofstrasse
15:20
Eisenach
Eisenach, Eisenach
16:20
Erfurt
Hotel Intercity, Willy-Brandt-Platz 11
17:20
Jena
Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds), Amsterdamerstrasse
17:50
Gera
Autobahn (blisko McDonalds), Siemensstrasse
18:50
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
02:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
22:50
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
23:45
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
04:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
04:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
pon, śro
18:30
51 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Mannheim

MANNHEIM, ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse

22:55
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

494,70 
18:30
Mannheim
MANNHEIM, ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse
22:55
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
Popularne kierunki
Z miasta Mannheim
Do miasta Zaporoże
Do miasta Mannheim
Z miasta Zaporoże
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!