Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lubar — Tarnów w 2018 rok roku

14:25
Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
MOP Komorów; trasa A-4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
14:25
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Lubar

Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki

06:25
+1 dzień

Tarnów

MOP Komorów; trasa A-4

134
14:25
Lubar
Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
+1 dzień
Tarnów
MOP Komorów; trasa A-4
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lubar
Do miasta Tarnów
Do miasta Lubar
Podróż powrotna: