Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lubar — Tarnów w 2019 rok roku

Codziennie
14:25
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lubar

Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki

06:25
+1 dzień

Tarnów

MOP Komorów, trasa A-4

132,07 
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
+1 dzień
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Lubar
Do miasta Tarnów
Do miasta Lubar
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!