Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLotnisko Milan-Malpensa (MXP) – Werona

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Milan-Malpensa (MXP) — Werona

Najlepsza oferta

W poniedziałki
15:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
18:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
178,69 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Milan-Malpensa (MXP) — Werona w 2020 roku

pon, wto
07:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
10:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
178,69 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
11:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
178,69 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
09:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
179,58 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
18:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
225,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
08:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
274,60 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
00:30
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
274,89 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
13:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
274,91 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, czw, pią
19:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
22:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
274,91 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, sob
16:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
19:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
275,54 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
18:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
21:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
275,54 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
14:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
17:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
275,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
15:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
18:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,26 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
21:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
00:15
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,26 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
10:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
13:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,29 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
11:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
14:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,29 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
12:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
15:15
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,29 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
22:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
276,29 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
02:30
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
297,72 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
03:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
297,81 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
02:45
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
298,50 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
21:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
00:45
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
299,31 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
22:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
01:15
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
299,31 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
22:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
01:45
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
299,31 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
14:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
17:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
300,10 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro
17:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
20:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
300,10 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
17:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
21:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
312,28 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
11:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
14:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
313,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
02:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
05:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
323,18 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
02:15
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
323,18 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
12:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
15:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
357,37 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, nie
20:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
23:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
358,21 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, nie
20:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
23:45
+1 dzień
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
358,30 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro
09:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
12:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
359,17 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
16:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
359,17 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
18:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
362,90 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
19:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
363,77 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
12:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
368,38 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
22:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
372,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro, czw
07:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
11:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,59 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
06:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
09:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,76 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, czw, nie
10:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
14:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,76 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
23:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,76 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
10:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,86 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, czw, sob
13:15
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
16:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
385,86 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią, sob
09:15
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
12:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
386,80 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
19:45
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
386,80 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
16:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
397,05 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, pią
08:15
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
11:30
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
420,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Lotnisko Milan Malpensa terminal 2, ul. Statale 336
17:00
Werona
Verona Train Station Piazzale XXV Aprile, Piazzale XXV Aprile
420,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Do miasta Werona
Do miasta Lotnisko Milan-Malpensa (MXP)
Z miasta Werona

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu