Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweKowary - Karpacz

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kowary — Karpacz

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W dni powszednie
12:26
Czas przejazdu13 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
12:39
Karpacz
Przystanek autobusowy Bachus, ul. Parkowa
4,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kowary — Karpacz w 2021 roku

W weekendy
10:54
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
11:24
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
10:54
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
11:24
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W weekendy
10:54
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
11:12
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
10:54
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
11:12
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
14:24
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
14:42
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
14:24
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
14:54
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W weekendy
14:24
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
14:42
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W weekendy
14:24
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
14:54
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
17:49
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
18:19
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
17:49
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
18:07
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W weekendy
17:49
Czas przejazdu30 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
18:19
Karpacz
Ośrodek wypoczynkowy Stokrotka, ul. Karkonoska 55
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W weekendy
17:49
Czas przejazdu18 min
Kowary
Przystanek Kowary / Krzaczyna, ul. Karkonoska 22
18:07
Karpacz
Hotel Bachus, ul. Konstytucji 3 Maja 39
13,00 
Przewoźnik: VIP TRAVEL
Autobus: Setra (Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kowary
Do miasta Kowary
Informacje o trasie autobusu Kowary — Karpacz
13
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 23 min.
Szacowany czas podróży
10:54 — 11:12
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:49 — 18:19
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
4 — 13 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami