Rozkład jazdy PKS Kłodzko – Rawa Mazowiecka

09:35
16 lip
17:50
16 lip
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
60,90
09:35
16 lip
Kłodzko
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
17:50
16 lip
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki