Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Izium - Kramatorsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Izium — Kramatorsk

Najlepsza oferta

Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Izium
Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1
16:35
Kramatorsk
Dworzec autobusowy, bulwar Mashynobudivnykiv 28
15,11 
Przewoźnik: Gonchar S.O.
Autobus: Эталон БАЗ А079.20
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Izium — Kramatorsk w 2019 roku

W soboty
06:35
Czas przejazdu01 h. 25 min
Izium
Rynek Povorotka, śledzić E40
08:00
Kramatorsk
Sklep Amstor, ul. Maiakovskoho 1M
26,44 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 35 min
Izium
Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1
12:45
Kramatorsk
Dworzec autobusowy, bulwar Mashynobudivnykiv 28
158,62 
Przewoźnik: Firma Ikarus
Autobus: Mercedes Benz (Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Izium
Do miasta Izium
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu