Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweHumniska - Brzozów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Humniska — Brzozów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza nie
09:21
Czas przejazdu11 min
Humniska
Humniska, Humniska
09:32
Brzozów
Brzozów, ul. Legionistów
4,12 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Humniska — Brzozów w 2020 roku

Codziennie
06:07
Czas przejazdu10 min
Humniska
Humniska, Humniska
06:17
Brzozów
Brzozów, ul. Legionistów
5,15 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:
Codziennie
13:52
Czas przejazdu08 min
Humniska
Humniska, Humniska
14:00
Brzozów
Brzozów, ul. Legionistów
5,15 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:
Codziennie
16:57
Czas przejazdu07 min
Humniska
Humniska, Humniska
17:04
Brzozów
Brzozów, ul. Legionistów
5,15 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Humniska
Do miasta Humniska
Informacje o trasie autobusu Humniska — Brzozów
4
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 9 min.
Szacowany czas podróży
06:07 — 06:17
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:57 — 17:04
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
5 — 5 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami