Bilety autobusoweHomel - Rzeczyca

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Homel — Rzeczyca

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto, śro
15:00
Czas przejazdu56 min
Homel
15:56
Rzeczyca
6,82 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Homel — Rzeczyca w 2020 roku

Codziennie
15:40
Czas przejazdu52 min
Homel
16:32
Rzeczyca
8,26 
Przewoźnik: ООО "РадугаЛюкс5"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
W poniedziałki
09:25
Czas przejazdu01 h. 15 min
Homel
10:40
Rzeczyca
8,42 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu01 h. 15 min
Homel
17:20
Rzeczyca
8,42 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Homel
07:10
Rzeczyca
8,56 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
pon, wto, śro, czw
08:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Homel
09:20
Rzeczyca
8,56 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 05 min
Homel
12:05
Rzeczyca
8,56 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №3" г.Речица ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Homel
14:40
Rzeczyca
8,56 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu01 h. 15 min
Homel
21:30
Rzeczyca
8,56 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №3" г.Речица ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 28 min
Homel
13:48
Rzeczyca
9,12 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 16 min
Homel
19:16
Rzeczyca
9,12 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
pon, wto, śro, nie
06:40
Czas przejazdu01 h. 04 min
Homel
07:44
Rzeczyca
9,49 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Homel
Do miasta Homel
Informacje o trasie autobusu Homel — Rzeczyca
12
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 8 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 07:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:15 — 21:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
6 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami