Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Florencja — Chrzanów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Florencja

Villa Costanza - Parcheggio, Florence

08:30
+1 dzień

Chrzanów

Stacja paliw - Shell, ul. Trzebińska 72

344,30 

Rozkład jazdy autobusów Florencja — Chrzanów w 2019 rok roku

W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu17 h. 30 min

Florencja

AUTOGRILL CHIANTI, Florence

20:00

Chrzanów

Stacja paliw - Shell, ul. Trzebińska 72

380,00 
W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Florencja

Firenze VILLA COSTANZA PARCHEGGIO, Florence

16:15
+1 dzień

Chrzanów

Stacja paliw - Shell, ul. Trzebińska 72

387,33 
Popularne kierunki
Z miasta Florencja
Do miasta Chrzanów
Do miasta Florencja
Z miasta Chrzanów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu