Rozkład jazdy PKS Dolyna – Bydgoszcz

20:20
10:20
18 lis
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
116,05
20:20
17 lis
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
21:00
Stryj
22:10
Lwów
22:40
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
Warszawa
07:50
Płock
09:25
Toruń
10:20
18 lis
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Dolyna – Bydgoszcz

11:50
03:45
18 lis
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
115,95
11:50
17 lis
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
12:30
Stryj
14:15
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:10
Warszawa
22:40
Nowy Dwór Mazowiecki
00:01
Płock
01:20
Włocławek
02:35
Toruń
03:45
18 lis
Bydgoszcz
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Dolyna
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Dolyna
Z miasta Bydgoszcz

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.