Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bytom — Lesko w 2019 rok roku

Codziennie
08:10
7 godz. 15 min w drodze

Bytom

Dworzec autobusowy, plac Wolskiego

15:25

Lesko

Dworzec autobusowy Lesko, ul. Piłsudskiego 48

63,95 
08:10
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
08:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:33
Pilzno
Zajezdnia, ulica Legionów
12:52
Brzostek
Przystanek, ulica Rynek
13:15
Jasło
Przystanek, ul. 17 stycznia
13:44
Krosno
Dworzec autobusowy, ul. Naftowa 21
13:55
Miejsce Piastowe
Przystanek, ul. Markiewicza 14
14:07
Iwonicz-Zdrój
Przystanek, plac Wojciecha Oczki
14:21
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
14:27
Rymanów-Zdrój
Posada Górna, ulica Zdrojowa
15:06
Sanok
Przystanek, ulica Dworcowa
15:13
Zagórz
Osiedle, ul. Wolności
15:25
Lesko
Dworzec autobusowy Lesko, ul. Piłsudskiego 48
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transgaz Travel
  • Van Hool 2(free)
Popularne kierunki
Z miasta Bytom
Do miasta Bytom
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!