Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bytom — Lesko w 2018 rok roku

08:10
Dworzec autobusowy; plac Wolskiego
Czas przejazdu 07 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25
Dworzec autobusowy Lesko; ul. Piłsudskiego 48
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
08:10
Czas przejazdu 07 h. 15 min

Bytom

Dworzec autobusowy; plac Wolskiego

15:25

Lesko

Dworzec autobusowy Lesko; ul. Piłsudskiego 48

64
08:10
Bytom
Dworzec autobusowy; plac Wolskiego
08:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
10:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
12:33
Pilzno
"Zajezdnia; ulica Legionów"
12:52
Brzostek
"Przystanek; ulica Rynek"
13:15
Jasło
"Przystanek; ul. 17 stycznia"
13:44
Krosno
"Dworzec autobusowy Krosnie; ulica Kolejowa"
13:55
Miejsce Piastowe
"Miejsce Piastowe; ulica Dukielska"
14:07
Iwonicz-Zdrój
"Przystanek; plac Wojciecha Oczki"
14:21
Rymanów
"Przystanek; ul. Rynek"
14:27
Rymanów-Zdrój
"Posada Górna; ulica Zdrojowa"
15:06
Sanok
"Przystanek; ulica Dworcowa"
15:13
Zagórz
"Osiedle; ul. Wolności"
15:25
Lesko
Dworzec autobusowy Lesko; ul. Piłsudskiego 48
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TravelPL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Bytom
Do miasta Bytom
Z miasta Lesko
Podróż powrotna: