Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bokijówka — Turivka w 2018 rok roku

07:13
Bokiivka; Bokijówka
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:58
Turivka;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:13
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Bokijówka

Bokiivka; Bokijówka

08:58

Turivka

Turivka;

8
07:13
Bokijówka
Bokiivka; Bokijówka
07:25
Wójtowce
"Wójtowce; Wójtowce"
07:30
Pysarivka
"Turivka; Ukraina, Czenihowski"
07:41
Haidaiky
"Haidaiky; Haidaiky"
07:50
Kupiel
"Kupel; Kupel"
07:59
Bohdanivka
"Turivka; Ukraina, Czenihowski"
08:10
Bazalia
"Bazalia; Bazalia"
08:21
Karaina
"Karaina; Karaina"
08:40
Teofipol
"Teofipol; Teofipol"
08:51
Korov'je
"Korov'je; Korov'je"
08:58
Turivka
Turivka;
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Spódnice Tour ATP o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Bokijówka
Do miasta Turivka
Do miasta Bokijówka