Rozkład jazdy PKS Biskupiec – Mrągowo

10:25
22 kwi
10:55
22 kwi
Biskupiec
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
Kupić za
8,00
10:25
22 kwi
Biskupiec
Biskupiec
06:30
Warszawa
06:35
Warszawa
06:55
Legionowo
07:40
Pułtusk
08:00
Maków Mazowiecki
08:10
Krasiniec
08:25
Przasnysz
09:10
Chorzele
09:25
Wielbark
09:45
Szczytno
10:05
Dźwierzuty
10:25
Biskupiec
10:40
Sorkwity
10:55
22 kwi
Mrągowo
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki