Bilety autobusowe

Biskupiec - Mrągowo

od 8 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Biskupiec – Mrągowo

10:25
19 paź
w drodze 00 godz. 30 min

Biskupiec

Biskupiec, Biskupiec

10:55
19 paź

Mrągowo

Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 2

9
10:25
19 paź
Biskupiec
Biskupiec, Biskupiec
06:30
Warszawa, Bonifraterska 01
06:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
06:55
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
07:40
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
08:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
08:10
Krasiniec
08:25
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
09:10
Chorzele
09:25
Wielbark
09:45
Szczytno, Dworzec Autobusowy
10:05
Dźwierzuty
10:25
Biskupiec
10:40
Sorkwity
10:55
19 paź
Mrągowo
Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki