Bilety autobusoweWilno - Ukmerge

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Ukmerge

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw
08:25
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
09:30
Ukmerge
27,19 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Ukmerge w 2021 roku

pon, wto, czw
12:50
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
13:55
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
13:07
Czas przejazdu48 min
Wilno
13:55
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
pon, wto, czw
14:00
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
15:05
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
14:17
Czas przejazdu48 min
Wilno
15:05
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
pon, wto, czw
17:00
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
18:05
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
17:17
Czas przejazdu48 min
Wilno
18:05
Ukmerge
27,39 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
08:42
Czas przejazdu48 min
Wilno
09:30
Ukmerge
28,02 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
pon, czw
07:50
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
08:55
Ukmerge
29,22 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
08:05
Czas przejazdu50 min
Wilno
08:55
Ukmerge
29,22 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
pon, wto, czw
11:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wilno
12:15
Ukmerge
29,22 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
11:27
Czas przejazdu48 min
Wilno
12:15
Ukmerge
29,22 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
pon, wto, czw
07:22
Czas przejazdu01 h. 22 min
Wilno
08:44
Ukmerge
31,50 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Wilno
Informacje o trasie autobusu Wilno — Ukmerge
13
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 58 min.
Szacowany czas podróży
07:22 — 08:44
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:17 — 18:05
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
29 — 30 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami