Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Suwałki — Smiła w 2018 rok roku

14:45
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
Czas przejazdu 27 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:45
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
wto, czw, nie
14:45
Czas przejazdu 27 h. 25 min
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

18:10
+1 dzień

Smiła

Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111

261
14:45
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
17:30
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:10
+1 dzień
Smiła
Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
14:45
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

18:10
+1 dzień

Smiła

Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111

266
14:45
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
18:10
+1 dzień
Smiła
Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Smiła
Do miasta Suwałki
Z miasta Smiła