Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Suwałki — Smiła w 2019 rok roku

wto, czw, nie
14:45
27 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

18:10
+1 dzień

Smiła

Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111

264,13 
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
14:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
16:05
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
16:30
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
17:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:10
+1 dzień
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Smiła
Do miasta Suwałki
Z miasta Smiła
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!