Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Stara Zagora — Sofia

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
19:50
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,30 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Stara Zagora — Sofia w 2019 roku

Codziennie
01:45
Czas przejazdu03 h. 25 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
05:10
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,30 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
W poniedziałki
14:01
Czas przejazdu02 h. 50 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
16:51
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,30 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
04:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
07:00
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 05 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
12:05
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu03 h. 10 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
13:10
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
16:50
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
19:00
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu02 h. 45 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
19:00
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Stara Zagora
Dworzec autobusowy, bulwar Slawjansky
20:30
Sofia
Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100
36,92 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Sofia
Do miasta Stara Zagora
Z miasta Sofia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu