Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sofia — Rawda

Najlepsza oferta

Codziennie
11:00
Czas przejazdu07 h. 25 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

18:25

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 

Rozkład jazdy autobusów Sofia — Rawda w 2019 roku

Codziennie
00:01
Czas przejazdu06 h. 29 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

06:30

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu07 h. 50 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

13:20

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu06 h. 30 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

14:30

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu06 h. 45 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

16:45

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu06 h. 25 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

23:25

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu07 h. 20 min
+1 dzień

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

06:50
+1 dzień

Rawda

Ratusz, ul. St. St. Kiril and Methodius

73,70 
Popularne kierunki
Z miasta Sofia
Do miasta Rawda
Do miasta Sofia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu