Bilety autobusoweSamara - Ulyanovsk

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Samara — Ulyanovsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:15
Czas przejazdu03 h. 55 min
Samara
23:10
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АвтоЛидер
Autobus: ИВЕКО (19), в203хр73
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Samara — Ulyanovsk w 2021 roku

Codziennie
06:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Samara
10:30
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АО "ЕКА"
Autobus: ХЕНДАЙ (43), с807ае163
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu04 h. 34 min
Samara
12:34
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: ПАТП-1 ОАО
Autobus: ХЕНДАЙ (43), ев17363
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Samara
15:30
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АО "ЕКА"
Autobus: ДЭО БАС (43), о361хх163
Ocena:
Codziennie
12:45
Czas przejazdu04 h. 25 min
Samara
17:10
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: БРИГ ООО
Autobus: Луидор (16), е736ху73
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Samara
18:45
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АвтоПрофи
Autobus: ФОРД (17), е404сх73
Ocena:
4.1
Codziennie
14:40
Czas przejazdu04 h. 10 min
Samara
18:50
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: Бородин А.И. ИП
Autobus: ФОРД (16), ар37173
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu04 h. 15 min
Samara
19:45
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: Бородин А.И. ИП
Autobus: ФОРД (16), ар37173
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu04 h. 20 min
Samara
20:40
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: ПАРТ ООО
Autobus: ИВЕКО (19), а574ву73
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu04 h. 40 min
Samara
21:40
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АвтоПрофи
Autobus: БОГДАН (26), у574вс73
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu03 h. 55 min
Samara
21:30
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АвтоЛидер
Autobus: ИВЕКО (19), а359хр73
Ocena:
4.4
Codziennie
18:10
Czas przejazdu04 h. 30 min
Samara
22:40
Ulyanovsk
42,86 
Przewoźnik: АвтоПрофи
Autobus: БОГДАН (26), у574вс73
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Samara
Do miasta Samara
Informacje o trasie autobusu Samara — Ulyanovsk
12
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 22 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 10:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:15 — 23:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
43 — 59 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami