Bilety autobusoweSamara - Saratov

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Samara — Saratov

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
08:30
Czas przejazdu10 h. 15 min
Samara
Dworzec Autobusowy Centralny, ul. Aurory 207
18:45
Saratov
Dworzec autobusowy, ul. Moskowskaja 170
64,83 
Przewoźnik: Сучкова Н.А. ИП
Autobus: МЕРСЕДЕС БЕНЦ (19), ам 23664
Ocena:
4.5

Rozkład jazdy autobusów Samara — Saratov w 2020 roku

Codziennie
07:30
Czas przejazdu09 h. 00 min
Samara
Dworzec Autobusowy Centralny, ul. Aurory 207
16:30
Saratov
Dworzec autobusowy, ul. Moskowskaja 170
64,83 
Przewoźnik: ТРАНСКОМСЕРВИС ООО
Autobus: Газ Некст (16), в473вр64
Ocena:
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Samara
Dworzec Autobusowy Centralny, ul. Aurory 207
21:00
Saratov
Dworzec autobusowy, ul. Moskowskaja 170
64,83 
Przewoźnik: ИП Абдуллаев Мурад Рамазанович
Autobus: Сетра (46), в207мв30
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Samara
Do miasta Saratov
Do miasta Samara
Z miasta Saratov
Informacje o trasie autobusu Samara — Saratov
3
Liczba autobusów w kierunku
8 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
07:30 — 16:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15:00 — 21:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
65 — 65 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami