Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Kalisz w 2018 rok roku

16:10
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Przystanek; ul. Wroclawska 30/38
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
16:10
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

15:10
+1 dzień

Kalisz

Przystanek; ul. Wroclawska 30/38

207
16:10
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
16:45
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
18:00
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
18:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
10:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
11:20
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
12:15
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
13:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
15:10
+1 dzień
Kalisz
Przystanek; ul. Wroclawska 30/38
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Kalisz
Do miasta Sławuta
Z miasta Kalisz