Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sławuta — Berezdów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
15:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

16:15

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

7,96 

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Berezdów w 2019 rok

Poza pią i nie
13:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

14:55

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,05 
Codziennie
05:00
Czas przejazdu51 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:51

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
05:35
Czas przejazdu01 h. 07 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:42

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

07:35

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
07:25
Czas przejazdu01 h. 15 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

08:40

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu01 h. 17 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

14:32

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu49 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

15:09

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu55 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

17:15

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,10 
Codziennie
06:05
Czas przejazdu51 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:56

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,20 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu44 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

11:44

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,20 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu50 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

15:30

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,20 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu42 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

19:02

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

8,20 
Codziennie
05:25
Czas przejazdu59 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:24

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

9,01 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu01 h. 02 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

13:17

Berezdów

БЕРЕЗДІВ#,

9,01 
Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Berezdów
Do miasta Sławuta
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu