Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rachów — Verkhnje Vodyane

Najlepsza oferta

W dni powszednie
11:30
Czas przejazdu01 h. 09 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

12:39

Verkhnje Vodyane

В.ВОДЯНЕ#,

8,71 

Rozkład jazdy autobusów Rachów — Verkhnje Vodyane w 2019 roku

W poniedziałki
10:20
Czas przejazdu01 h. 15 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

11:35

Verkhnje Vodyane

В.ВОДЯНЕ#,

10,77 
W dni powszednie
11:00
Czas przejazdu01 h. 18 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

12:18

Verkhnje Vodyane

В.ВОДЯНЕ#,

10,78 
W dni powszednie
13:00
Czas przejazdu01 h. 09 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

14:09

Verkhnje Vodyane

В.ВОДЯНЕ#,

10,78 
W dni powszednie
14:01
Czas przejazdu01 h. 27 min

Rachów

Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11

15:28

Verkhnje Vodyane

В.ВОДЯНЕ#,

10,78 
Popularne kierunki
Z miasta Rachów
Do miasta Verkhnje Vodyane
Do miasta Rachów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu