Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusowePort-lotniczy-Bukareszt-Otopeni - Bucharest

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Bucharest

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
17:30
Bucharest
Bucharest Memento Bus Terminal, Soseaua Orhideelor 49
21,03 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Bucharest w 2020 roku

pon, wto, śro
11:00
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
11:30
Bucharest
Bucharest Memento Bus Terminal, Soseaua Orhideelor 49
21,07 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
08:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
10:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
09:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
11:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
10:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
12:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
11:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
13:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
12:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
14:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
13:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
15:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
14:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
16:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
15:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
17:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
18:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
20:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
19:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
21:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
W dni powszednie
20:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
22:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
26,35 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
00:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
01:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
01:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
02:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
02:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
03:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
03:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
04:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, czw, pią
04:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
05:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
W dni powszednie
05:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
06:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
Poza nie
21:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
22:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, wto, śro, czw
22:30
Czas przejazdu30 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
23:00
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:
pon, śro, czw
23:30
Czas przejazdu35 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
00:05
+1 dzień
Bucharest
Bucharest Sheraton Hotel, Calea Dorobanți 5
36,45 
Przewoźnik: MementoBUS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Do miasta Bucharest
Do miasta Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Z miasta Bucharest
Informacje o trasie autobusu Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Bucharest
22
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
00:30 — 01:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:30 — 00:05
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
11 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami