Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePokrowśke – Dniepr

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Pokrowśke — Dniepr

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu02 h. 40 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
21:20
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,06 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Pokrowśke — Dniepr w 2020 roku

W poniedziałki
11:20
Czas przejazdu02 h. 26 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
13:46
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,17 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, śro
06:45
Czas przejazdu02 h. 25 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
09:10
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,25 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: НЕОПЛАН (мяг)
Ocena:
pon, wto
07:20
Czas przejazdu02 h. 45 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
10:05
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,25 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu02 h. 20 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
17:50
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,25 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: НЕОПЛАН (мяг)
Ocena:
Poza nie
05:05
Czas przejazdu03 h. 20 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
08:25
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: ВОЛЬВО (мяг)
Ocena:
Poza wto
06:10
Czas przejazdu02 h. 15 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
08:25
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: ИВАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
11:00
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
12:40
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
W poniedziałki
11:35
Czas przejazdu03 h. 00 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
14:35
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ДЧП `ТАКСИ-СЕРВИС`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
16:10
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 20 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
17:50
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
19:10
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21,58 
Przewoźnik: ТДВ `АВТОПРОМIНЬ`
Autobus: БОГДАН (мяг)
Ocena:
pon, śro
09:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Pokrowśke
Dworzec autobusowy, ul. Gorkogo 54
12:45
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
33,10 
Przewoźnik: ФОП `ХАРА М.С.`
Autobus: БАЗ (мяг)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Dniepr
Z miasta Dniepr

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu