Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowowołyńsk — Krzemieńczuk w 2018 rok roku

03:50
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
03:50
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
03:50
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
wto, czw, sob
03:50
Czas przejazdu 14 h. 10 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

18:00

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

74
03:50
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
03:50
Czas przejazdu 14 h. 10 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

18:00

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

85
03:50
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
03:50
Czas przejazdu 14 h. 10 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

18:00

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

85
03:50
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki