Bilety autobusoweNiżny-Nowogród - Kazań

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Niżny Nowogród — Kazań

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Niżny Nowogród
19:00
Kazań
67,75 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Niżny Nowogród — Kazań w 2022 roku

Codziennie
12:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Niżny Nowogród
Centrum handlowe Czkalow, ul. Czkalowa 1V
19:00
Kazań
McDonalds, metro Kremlevskaya; ul. Said-Galeyeva 4
67,75 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
pon, śro
13:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Niżny Nowogród
19:00
Kazań
67,75 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Скания
Ocena:
pon, śro, czw, nie
22:00
Czas przejazdu06 h. 30 min
Niżny Nowogród
04:30
+1 dzień
Kazań
67,75 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, czw, pią, nie
22:00
Czas przejazdu06 h. 30 min
Niżny Nowogród
Centrum handlowe Czkalow, ul. Czkalowa 1V
04:30
+1 dzień
Kazań
McDonalds, metro Kremlevskaya; ul. Said-Galeyeva 4
67,75 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kazań
Z miasta Kazań
Informacje o trasie autobusu Niżny Nowogród — Kazań
6
Liczba autobusów w kierunku
6 godz. 30 min.
Szacowany czas podróży
12:00 — 19:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:00 — 04:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
48 — 86 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami