Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Miżhirja — Chust

Najlepsza oferta

pon, wto
05:20
Czas przejazdu01 h. 39 min
Miżhirja
МІЖГІР'Я, вул.. Ольбрахта 9
06:59
Chust
ХУСТ,
13,30 
Przewoźnik: ПП МІЖГІРСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79.23
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Miżhirja — Chust w 2019 roku

Codziennie
07:25
Czas przejazdu01 h. 35 min
Miżhirja
МІЖГІР'Я, вул.. Ольбрахта 9
09:00
Chust
ХУСТ,
13,40 
Przewoźnik: ТОВ ТРАНС-УЖ
Autobus: МЕРСЕДЕС БЕНЦ
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu01 h. 30 min
Miżhirja
МІЖГІР'Я, вул.. Ольбрахта 9
08:15
Chust
ХУСТ,
13,66 
Przewoźnik: ПП МІЖГІРСЬКЕ АТП
Autobus: БАЗ АО79-25
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Chust
Z miasta Chust
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu