Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Miory

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:05
Czas przejazdu04 h. 20 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

22:25

Miory

МИОРЫ_АС -- Беларусь, Miory

25,05 

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Miory w 2019 roku

pon, wto, sob
17:45
Czas przejazdu04 h. 40 min

Mińsk

МИНСК_АС-ЮгоЗападная -- Беларусь, Minsk

22:25

Miory

МИОРЫ_АС -- Беларусь, Miory

25,64 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu04 h. 55 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

13:25

Miory

МИОРЫ_АС -- Беларусь, Miory

36,68 
Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Miory
Do miasta Mińsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu