Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Czeryków – Mińsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Czeryków

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, nie
17:10
Czas przejazdu05 h. 27 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

22:37

Czeryków

ЧЕРИКОВ_АВ -- Беларусь, Cherikov

36,01 

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Czeryków w 2019 rok roku

pon, wto, pią
10:55
Czas przejazdu05 h. 51 min

Mińsk

Metro Mogilevskaya, prospyekt Partizanskiy

16:46

Czeryków

ЧЕРИКОВ_АВ -- Беларусь, Cherikov

37,78 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu06 h. 01 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

16:46

Czeryków

ЧЕРИКОВ_АВ -- Беларусь, Cherikov

38,86 
Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Mińsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu