Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweMaribor - Lublana

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Maribor — Lublana

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
04:45
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
06:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
151,03 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Maribor — Lublana w 2020 roku

pon, wto, czw, pią
07:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
09:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
152,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W dni powszednie
12:45
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
14:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
152,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
07:45
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
09:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
198,68 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
15:40
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
212,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
01:45
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
215,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
15:10
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
229,63 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
17:25
Czas przejazdu01 h. 50 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
19:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
231,70 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
17:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
19:40
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
232,02 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
00:45
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
02:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
245,93 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
08:40
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
252,20 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W dni powszednie
03:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
05:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
252,56 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
02:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
04:40
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
254,88 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, pią, sob
10:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
12:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
261,66 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
18:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
261,66 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw, pią
05:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
07:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
264,99 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
08:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
10:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
264,99 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
13:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
15:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
265,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw
04:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
06:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
266,24 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
08:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
266,24 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
19:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
267,98 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
01:10
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,53 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
00:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
02:10
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,84 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
12:40
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,84 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
19:55
Czas przejazdu01 h. 50 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
21:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,84 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
01:10
Czas przejazdu01 h. 50 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
03:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
09:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
11:10
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza nie
10:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
11:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
14:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
16:10
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:05
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
18:05
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
270,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
01:40
Czas przejazdu02 h. 05 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
03:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
271,84 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:40
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
17:25
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
271,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:55
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
18:55
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
271,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:10
Czas przejazdu01 h. 50 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
15:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
272,60 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu01 h. 50 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
20:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
272,60 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
02:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
04:10
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
272,81 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
11:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
13:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
274,28 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
13:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
275,51 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza czw
11:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
12:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
278,42 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza nie
14:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
15:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
278,42 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W dni powszednie
23:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
00:45
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
282,68 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, sob
04:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
06:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
283,06 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:45
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
07:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
283,06 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
04:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
284,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
05:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
284,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
12:15
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
14:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
284,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
23:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
284,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
07:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
288,88 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza pią
17:00
Czas przejazdu02 h. 00 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
19:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
289,29 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:50
Czas przejazdu02 h. 05 min
Maribor
Maribor Central Bus Station, Mlinska ulica 1
05:55
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
294,40 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Maribor
Do miasta Lublana
Do miasta Maribor
Z miasta Lublana
Informacje o trasie autobusu Maribor — Lublana
87
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 47 min.
Szacowany czas podróży
00:00 — 01:45
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:45 — 01:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
107 — 307 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami