Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweLotnisko-London-Stansted-STN - Oksford

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko London Stansted (STN) — Oksford

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
06:50
Czas przejazdu03 h. 30 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
10:20
Oksford
63,45 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko London Stansted (STN) — Oksford w 2021 roku

W dni powszednie
06:20
Czas przejazdu04 h. 00 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
10:20
Oksford
95,65 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
19:15
Czas przejazdu03 h. 35 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
22:50
Oksford
111,59 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
22:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
01:25
+1 dzień
Oksford
125,47 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
12:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
16:00
Oksford
127,65 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
16:45
Czas przejazdu04 h. 00 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
20:45
Oksford
127,65 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
09:15
Czas przejazdu03 h. 45 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
13:00
Oksford
147,60 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
01:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
04:20
Oksford
154,10 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza nie
14:15
Czas przejazdu04 h. 00 min
Lotnisko London Stansted (STN)
STANSTED AIRPORT LONDON, Coach Stn,Bay 25
18:15
Oksford
154,10 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
pon, wto
06:45
Czas przejazdu03 h. 28 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
10:13
Oksford
Oxford St Clements, A420
165,42 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W dni powszednie
06:15
Czas przejazdu04 h. 03 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
10:18
Oksford
Oxford St Clements, A420
172,34 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu03 h. 38 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
12:58
Oksford
Oxford St Clements, A420
172,34 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu03 h. 48 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
17:48
Oksford
Oxford St Clements, A420
172,34 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu03 h. 42 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
20:12
Oksford
Oxford St Clements, A420
172,34 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko London Stansted (STN)
Lotnisko London Stansted (dworzec autobusowy), Terminal Road North
22:27
Oksford
Oxford St Clements, A420
172,34 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Oksford
Z miasta Oksford
Informacje o trasie autobusu Lotnisko London Stansted (STN) — Oksford
15
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 42 min.
Szacowany czas podróży
01:00 — 04:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:00 — 01:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
78 — 188 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami