Bilety autobusoweLotnisko-London-Heathrow-LHR - Reading

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko London Heathrow (LHR) — Reading

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza czw
01:20
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
01:55
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
32,64 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko London Heathrow (LHR) — Reading w 2020 roku

W poniedziałki
13:25
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
14:00
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,40 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
15:25
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
16:00
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,40 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
17:25
Czas przejazdu45 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
18:10
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,40 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
07:10
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
07:45
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,78 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
15:10
Czas przejazdu45 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
15:55
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,96 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza śro i czw
17:10
Czas przejazdu45 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
17:55
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,96 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
23:50
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
00:25
+1 dzień
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,96 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
09:10
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
09:45
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,99 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
11:10
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
11:45
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,99 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
13:10
Czas przejazdu40 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
13:50
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,99 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
19:25
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
20:00
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,99 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
21:40
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
22:15
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
42,99 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu40 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
14:40
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
72,75 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
15:05
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
72,75 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
pon, wto, nie
02:40
Czas przejazdu40 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
03:20
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
73,66 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
11:50
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
12:25
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
74,01 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza śro i czw
13:55
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
14:30
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
74,01 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza śro i czw
14:25
Czas przejazdu30 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
14:55
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
74,01 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
21:50
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
22:25
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
74,01 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
Poza czw
23:15
Czas przejazdu35 min
Lotnisko London Heathrow (LHR)
HEATHROW AIRPORT LONDON (Terminals 2, 3), ,Central Bus Stn
23:50
Reading
READING (Main Coach Stops), ,Calcot, Bath Rd, lay-by adj Recreation Ground
74,01 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Reading
Informacje o trasie autobusu Lotnisko London Heathrow (LHR) — Reading
21
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 36 min.
Szacowany czas podróży
01:20 — 01:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:50 — 00:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
69 — 69 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami