Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKłajpeda – Palanga

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kłajpeda — Palanga

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
18:55
Czas przejazdu35 min
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
19:30
Palanga
Palanga, Palanga
9,92 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kłajpeda — Palanga w 2020 roku

pon, wto
04:00
Czas przejazdu30 min
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
04:30
Palanga
Palanga, Palanga
9,92 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
12:55
Czas przejazdu35 min
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes 9
13:30
Palanga
Palanga, Palanga
9,92 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kłajpeda
Do miasta Palanga
Do miasta Kłajpeda
Z miasta Palanga
Informacje o trasie autobusu Kłajpeda — Palanga
3
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 33 min.
Szacowany czas podróży
04:00 — 04:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:55 — 19:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 13 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami