Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Irszawa — Użhorod

Najlepsza oferta

Codziennie
13:40
Czas przejazdu02 h. 30 min

Irszawa

Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42

16:10

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

16,29 

Rozkład jazdy autobusów Irszawa — Użhorod w 2019 rok

Codziennie
05:40
Czas przejazdu02 h. 20 min

Irszawa

Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42

08:00

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

16,29 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu02 h. 15 min

Irszawa

Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42

10:00

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

16,29 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu02 h. 20 min

Irszawa

Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42

12:00

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

16,29 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 00 min

Irszawa

Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42

18:45

Użhorod

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2

16,29 
Popularne kierunki
Do miasta Użhorod
Do miasta Irszawa
Z miasta Użhorod
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu