Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Hamburg — Płock w 2018 rok roku

20:00
ZOB Adenauerallee; Hamburg
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:30
HAMBURG; ZOB
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, nie
pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:00
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Hamburg

ZOB Adenauerallee; Hamburg

08:00
+1 dzień

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

205
20:00
Hamburg
ZOB Adenauerallee; Hamburg
08:00
+1 dzień
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, nie
20:30
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Hamburg

HAMBURG; ZOB

08:45
+1 dzień

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

305
20:30
Hamburg
HAMBURG; ZOB
08:45
+1 dzień
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Hamburg
Do miasta Hamburg
Podróż powrotna: