Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweGrajewo – Łomża

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Grajewo — Łomża

Najlepsza oferta

Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
13:15
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15,75 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Grajewo — Łomża w 2020 roku

Codziennie
00:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
01:15
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
03:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
04:50
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
05:15
Czas przejazdu01 h. 05 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
06:20
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
06:27
Czas przejazdu58 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
07:25
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
09:02
Czas przejazdu58 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
10:00
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Poza pią
11:27
Czas przejazdu01 h. 08 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
12:35
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu01 h. 05 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
14:50
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
14:22
Czas przejazdu58 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
15:20
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
W poniedziałki
16:42
Czas przejazdu58 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
17:40
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu01 h. 02 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
18:17
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
17:52
Czas przejazdu01 h. 04 min
Grajewo
Grajewo, Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
18:56
Łomża
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
16,80 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Grajewo
Do miasta Łomża
Do miasta Grajewo

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu