Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dortmund — Breda

Najlepsza oferta

W poniedziałki
21:25
Czas przejazdu03 h. 20 min
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

00:45
+1 dzień

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

35,97 

Rozkład jazdy autobusów Dortmund — Breda w 2019 rok

W poniedziałki
22:20
Czas przejazdu03 h. 25 min
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

01:45
+1 dzień

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

36,05 
W poniedziałki
01:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

04:50

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

36,20 
pon, śro, czw
19:45
Czas przejazdu02 h. 45 min

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

22:30

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

36,97 
pon, pią
22:45
Czas przejazdu02 h. 45 min
+1 dzień

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

01:30
+1 dzień

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

49,02 
Popularne kierunki
Z miasta Dortmund
Do miasta Breda
Do miasta Dortmund
Z miasta Breda
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu