Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Breda — Dortmund

Najlepsza oferta

W poniedziałki
09:35
Czas przejazdu03 h. 25 min

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

13:00

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

28,37 

Rozkład jazdy autobusów Breda — Dortmund w 2019 rok

pon, wto, sob
11:35
Czas przejazdu03 h. 25 min

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

15:00

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

28,46 
W poniedziałki
10:15
Czas przejazdu02 h. 45 min

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

13:00

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

37,37 
pon, pią
11:50
Czas przejazdu02 h. 35 min

Breda

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stationslaan

14:25

Dortmund

Dworzec autobusowy (blisko dworca kolejowego), Steinstrasse 54

39,86 
Popularne kierunki
Z miasta Breda
Do miasta Dortmund
Do miasta Breda
Z miasta Dortmund
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu