Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Tokmak

Najlepsza oferta

25.05, 29.05, 02.06, 06.06, 10.06...
02:15
Czas przejazdu03 h. 25 min

Dniepr

Nasyp (naprzeciwko hotelu Dnipro), ul. Siczeslawska Nabereszna 33

05:40

Tokmak

Kawiarnia Nirwana, ul. Bogdana Chmielnickiego 106

19,80 

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Tokmak w 2019 rok roku

Codziennie
07:35
Czas przejazdu03 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:05

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

27,54 
Poza sob
08:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

11:05

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

27,54 
Codziennie
13:05
Czas przejazdu03 h. 55 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

17:00

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

27,54 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu03 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

15:30

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,11 
Codziennie
13:25
Czas przejazdu03 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

16:55

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,11 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu03 h. 10 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

17:10

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,11 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

20:30

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,11 
Codziennie
01:45
Czas przejazdu03 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

05:20

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,12 
Codziennie
11:35
Czas przejazdu03 h. 55 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:30

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,12 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu03 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:10

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,12 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu03 h. 55 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:30

Tokmak

ТОКМАК АС, ul. Gogolia 93

32,12 
Codziennie
03:30
Czas przejazdu03 h. 10 min

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny (przy pomniku G. I. Petrowskomu) , pl. Wokzalna 11

06:40

Tokmak

przystanek autobusowy, Gogol Street, 93

47,98 
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Tokmak
Do miasta Dniepr
Z miasta Tokmak
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu