Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Sofijiwka

Najlepsza oferta

Codziennie
19:55
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:40

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Sofijiwka w 2019 rok

Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

07:10

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
05:55
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

07:45

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
06:45
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:30

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 38 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:28

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:10

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
07:55
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:40

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 44 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:44

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
08:35
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10:25

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
08:55
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10:40

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:00

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:05

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:45

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
10:55
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12:40

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu01 h. 25 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12:40

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

13:45

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Poza śro
12:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:05

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
12:45
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:30

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:10

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:50

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

16:50

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:35

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:05

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu01 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:05

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:05

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:50

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

22:45

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,23 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 34 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12:34

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,57 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:45

Sofijiwka

Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A

14,57 
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu