Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bratysława — Mukaczewo w 2018 rok roku

14:10
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw
00:30
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, sob
17:40
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
wto, czw
14:10
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Bratysława

Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31

01:50
+1 dzień

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

153
14:10
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
17:00
Budapeszt
"Dworzec autobusowy Nepliget; ul. Ulloji 131"
Czop
"Czop; Czop"
00:50
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
01:50
+1 dzień
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, sob
00:30
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Bratysława

Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31

09:50

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

174
00:30
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
02:45
Żylina
"Dworzec Autobusowy; ul. 1 Maja"
04:30
Poprad
"Dworzec Autobusowy; ul. Jiriho Wolkera"
05:30
Preszów
"Dworzec Autobusowy; ul. Kosicka"
06:00
Koszyce
"Dworzec autobusowy Koszyce; ulica Staničné námestie; dom 9"
07:00
Michalovce
"Dworzec autobusowy; ul. Lastomirska 1"
07:30
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
"Ужгород КПП (Украина/Словакия); Ужгород КПП (Украина/Словакия)"
08:50
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
09:50
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
17:40
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Bratysława

Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31

06:10
+1 dzień

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

174
17:40
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31
19:05
Nitra
"Dworzec Autobusowy; ul. Staniczna"
21:15
Zwoleń
"Dworzec Autobusowy; ul. Balkan 53"
00:55
Koszyce
"Dworzec autobusowy Koszyce; ulica Staničné námestie; dom 9"
01:50
Michalovce
"Dworzec PKP; ul. Staniczna"
04:25
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
"Ужгород КПП (Украина/Словакия); Ужгород КПП (Украина/Словакия)"
05:15
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
06:10
+1 dzień
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Mukaczewo