Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Bobrujsk - Soligorsk

od 15 zł, 20 lis

Rozkład jazdy autobusów Bobrujsk — Soligorsk w 2018 rok roku

08:00
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:00
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, nie
08:25
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:05
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
15:00
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
Czas przejazdu 03 h. 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
18:38
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, nie
08:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Bobrujsk

БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk

11:00

Soligorsk

СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk

17
08:00
Bobrujsk
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
11:00
Soligorsk
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Бобруйский филиал Автобусный парк №2 (Межгород) ОАО "МОГИЛЁВОБЛАВТОТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
08:25
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Bobrujsk

БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk

11:05

Soligorsk

СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk

19
08:25
Bobrujsk
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
11:05
Soligorsk
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЧТУП "Мечта странника"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 03 h. 38 min

Bobrujsk

БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk

18:38

Soligorsk

СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk

19
15:00
Bobrujsk
БОБРУЙСК_АВ -- Беларусь; Bobruisk
18:38
Soligorsk
СОЛИГОРСК_АВ -- Беларусь; Soligorsk
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Филиал "Автобусный парк №1" г.Солигорск ОАО "МИНОБЛАВТОТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Bobrujsk